Grzyby halucynogenne w sklepie

Grzyby halucynogenne w sklepie

Źródło: https://shroom.it/

Czy można legalnie kupić grzyby halucynogenne w sklepie?

 

Grzyby halucynogenne w sklepach praktycznie nie występują, a przynajmniej nie w oficjalnym obrocie. Wiele osób zachęca to do poszukiwań odmian psylocybinowych na własną rękę, co jednak w Polsce jest dość trudne. Na terenie kraju spotkać można co prawda łysiczkę lancetowatą o właściwościach halucynogennych, ale stosunkowo rzadko. Odmiana ta rzadko też jest hodowana. Do grzybów znacznie przystępniejszych w uprawie zalicza się natomiast Psilocibe cubensis, czyli łysiczka kubańska. W ofercie naszego sklepu online Shroom.it znajdziesz specjalne growkity do hodowli tej odmiany, której grzybnię można w Polsce legalnie sprzedawać oraz posiadać do celów obserwacyjnych i hobbystycznych.

Sprzedaż grzybów a ich działanie psychodeliczne

 

Właściwości psychodeliczne grzybów P. cubensis wynikają z zawartości psylocybiny, a także kilku innych związków chemicznych. Ich spożycie wywołuje doświadczenia halucynogenne, których intensywność może zależeć od wieku, indywidualnych predyspozycji i doświadczenia użytkownika czy wielkości przyjętej dawki. Posiadanie grzybni tej odmiany jest w Polsce legalne, podobnie jak sprzedaż. Nie występuje w niej bowiem psylocybina, która uznawana jest za substancję niedozwoloną. Jej właściwości doceniane były przez liczne społeczności i kultur ze względu na działanie zmieniające stan świadomości, wpływające na doświadczenia duchowe czy prowadzące do zaburzeń czasu i przestrzeni. W poszczególnych grzybach halucynogennych ilość psylocybiny różni się, co przekłada się na odmienny rodzaj, długość czy jakość wrażeń psychodelicznych.

Jakie grzyby halucynogenne można kupić w sklepie online?

 

Grzyby halucynogenne w sklepie online Shroom.it oferujemy w formie growkitów, czyli specjalnie skompletowanych zestawów akcesoriów do uprawy. Nie sprzedajemy ich bezpośrednio, ponieważ jest to praktyka niedozwolona w Polsce – podobnie jak sama hodowla i przechowywanie. Z tego względu nasze produkty przeznaczone są wyłącznie dla kolekcjonerów i hobbystów, np. miłośników badań mikroskopowych w laboratorium. Nie możesz jedynie dopuścić do rzeczywistego rozwoju owocników, ponieważ to właśnie w nich będzie się znajdować nielegalna w Polsce psylocybina. Nasze produkty z powodzeniem nadają się prowadzenia testów i obserwacji. Uprawa grzybów jest też legalna w niektórych krajach, ale przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji o jej rozpoczęciu trzeba dokładnie sprawdzić regulacje obowiązujące w danym państwie.