Ludzie mają różne opinie na temat kominka w domu. Niektórzy twierdzą, że jest on przewiewny, wygodny i romantyczny. Inni uważają, że kominek jest niebezpieczny, zanieczyszcza środowisko i powinien zostać zlikwidowany.
Moim zdaniem są pewne zalety i wady kominka w domu.
Zalety:
1) Dostarcza ciepło do całego domu i nie zużywa na to dużo energii.
2) Jest to tani sposób na utrzymanie ciepła w domu.
3) Możesz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię, ponieważ nie musisz wydawać na prąd lub gaz.
4) Kominek jest miłym dodatkiem do każdego rodzaju wystroju wnętrza.
Wady:
1) Może spowodować pożar, jeśli nie zadbasz o niego i powinieneś być uważny przez cały czas, jeśli chcesz nie spalić domu po dobrej kolacji lub imprezie z przyjaciółmi.
2) Kominek może emitować dużo pyłu do powietrza. Więc jeśli masz alergie lub astmę może to być bardzo szkodliwe dla zdrowia.
3) Istnieje kilka innych wad, ale są one bardziej psychologiczne niż rzeczywiste, takie jak: nieprzyjemny zapach z ognia i dymu, nie jest zdrowy dla dzieci, zwierząt i ludzi, którzy nie lubią dymu, itp.
Dowiesz się więcej z: dreamyhouse.pl.