Najtańsze taxi w Krakowie

Najtańsze taxi w Krakowie

Źródło: https://krakow.movme.pl/

Najtańsze taxi w Krakowie może jednocześnie oferować wysokiej jakości usługi. Jeśli skorzystasz z platformy Movme, będziesz mógł cieszyć się wygodnym, a jednocześnie innowacyjnym systemem licytacji przy zamawianiu kursów. Dzięki temu realnie wpłyniesz na cenę, jaką zapłacisz za przejazd naszą taksówką. Gwarantujemy przy tym, że podróż ze współpracującymi z nami kierowcami, będzie czystą przyjemnością.

Skorzystaj z najtańszego taxi w Krakowie z Movme!

Najtańsze taxi w Krakowie to wymarzony scenariusz dla osób, które nie mogą jechać własnym samochodem, ale wolałyby podróżować wygodniej niż zbiorczą komunikacją miejską. Na szczęście, choć krąży wiele historii o drogich taksówkach, obecnie takie przejazdy można zamówić również na bardzo korzystnych warunkach. Wystarczy, że skorzystasz w tym celu z naszej aplikacji.

Jak zamówić kurs?

Movme różni się od tradycyjnych firm taksówkarskich tym, że klient ma zdecydowanie większą kontrolę nad aranżowanym przejazdem. Wystarczy zacząć od pobrania naszej aplikacji i przejścia krótkiej rejestracji. Przystąpisz wtedy już do samego zamawiania kursu. Na początku należy podać standardowe dane, czyli adres oraz porę przejazdu. Potem pojawia się już unikalna opcja, która polega na zaproponowaniu własnej ceny za dany przejazd. Współpracujący z nami kierowcy mogą wtedy ocenić czy dana stawka im odpowiada lub zaprezentować kontrofertę. W ramach takiej licytacji możesz wybrać swojego kierowcę, z którym za chwilę pojedziesz w wybrane miejsce w Krakowie.