PERSO to jakość

PERSO to jakość

Źródło: https://perso.pl/

F.D.H. Kolimpex jest warszawską firmą, która swoją działalność rozpoczęła w kwietniu 1998 r. i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Nasza kreatywność, doświadczenie i polityka handlowa owocuje stałym rozwojem i coraz lepszymi wynikami firmy KOLIMPEX. Firma F.D.H. KOLIMPEX zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży pod własną marką PERSO. Projekty opracowywane są w centrali firmy w Warszawie. Tutaj wybierane są również odpowiednie dla danego wyrobu tkaniny i dodatki oraz właściwy sposób pakowania i transportu produktów.

Nasza marka oferuje szeroki asortyment odzieży damskiej oraz męskiej. Kolekcje PERSO są niepowtarzalne, przeznaczone są dla Pań i Panów w każdym wieku oraz powstają z myślą o klientach, którzy szukają odzieży wygodnej oraz podkreślającej osobowość. Proces produkcji kontrolowany jest przez odpowiedzialnych za jakość pracowników centrali firmy. Kolekcje wykonywane są w fabrykach, które szyją także dla znanych światowych firm odzieżowych wykorzystujących najnowsze maszyny i technologie.

Możemy pochwalić się zróżnicowaną ofertą na każdy sezon. Znajdziecie w niej Państwo między innymi: spodnie, spódnice, sukienki, bluzki, koszule oraz t-shirty. Jednak w szczególności zachęcamy do zapoznania się z ofertą zimową – posiadamy w naszej kolekcji wysokiej klasy okrycia wierzchnie: płaszcze, kurtki zimowe, wiosenne, sportowe, puchowe i inne, wykonane z niepowtarzalnych tkanin. Dużą wagę przywiązujemy także do ich wypełnienia aby zapewnić Państwu gwarancję ciepła.