Przygotuj swoją posesję na nadejście wiosny!

Przygotuj swoją posesję na nadejście wiosny!

Źródło: https://www.clean-mar.pl/

Choć za oknem jeszcze zima, ani się obejrzysz, kiedy wszystko wokół zacznie się zielenić. Aby Twoja posesja prezentowała się jak najlepiej na tle budzącego się do świata życia, warto odświeżyć takie elementy jak dach, elewacja czy kostka brukowa. Wszystko to możesz zrobić we współpracy z nami! Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

W czym się specjalizujemy?

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie czyszczenia powierzchni – prywatnych posesji i powierzchni handlowych. Domeną naszej firmy jest obsługa zleceń z zakresu mycia i czyszczenia dachów, elewacji i kostki brukowej.

Działamy na terenie całej Polski

Nasza firma sukcesywnie świadczy usługi na terenie całej Polski. Nasi pracownicy to zgrany i doświadczony zespół, który realizuje usługi w mniejszych i większych miastach Polski. Korzystając z naszych usług, zapewniamy wsparcie w zakresie profesjonalnego czyszczenia powierzchni budowlanych – dachów, elewacji, kostki brukowej; doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej techniki czyszczenia, użycia chemii i inne. Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Czym się wyróżniamy?

Profesjonalne podejście, użycie odpowiedniej chemii oraz nowoczesnego parku maszynowego zapewnia nam sprawną obsługą zleceń dla Klientów indywidualnych i biznesowych na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam obsługiwać zamówienia z zakresu mycia i czyszczenia domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych i obiektów przemysłowych.

Zapewniamy ochronę dla każdego Klienta – posiadamy wykupioną polisę ubezpieczeniową na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.