Segregacja ubrań kolorystycznie

Segregacja ubrań kolorystycznie

Kluczową częścią składania modnej i spójnej garderoby jest nauka mieszania i łączenia kolorów. Jest to jednak również świetny pomysł, aby mieć swoje ubrania posortowane według kolorów. Nie tylko pozwoli Ci to zaoszczędzić czas, kiedy ubierasz się rano, ale jest to również najbardziej efektywny sposób na utrzymanie swojej garderoby wyglądającej pięknie i dobrze zorganizowanej.

 

Być może zastanawiasz się, dlaczego sortowanie według kolorów jest tak ważne. Przecież równie łatwo jest wyciągnąć koszulkę, która wpadnie Ci w oko lub spodnie, które są czyste i wyprasowane, prawda?

 

Ale nie do końca. Jeśli ubierasz się szybko, bo nie wiesz, w co się ubrać, to prawdopodobnie chwycisz ten top, który jest najbliżej lub tę parę spodni, która jest najłatwiej dostępna. Nie ma nic złego w tym podejściu – to faktycznie działa dla tych, którzy chcą, aby ich stroje były dość przypadkowe – ale jeśli masz na celu więcej niż tylko podejście “cokolwiek mogę znaleźć”, pomaga mieć wszystkie ubrania posortowane według kolorów.

 

Jeśli wyciągałeś niebieski top na przykład, nie byłoby wątpliwości, czy idzie z czerwonymi butami, które idą z czarną spódnicą, która pasuje do srebrnego naszyjnika, który idzie z fioletową torebką, która idzie z zielonymi kolczykami, które kupiłeś w zeszłym tygodniu.

Zobacz więcej: slowerful.pl