UNIWERSALNE PROGRAMY DO PROJEKTOWANIA

UNIWERSALNE PROGRAMY DO PROJEKTOWANIA

Obecnie coraz bardziej popularną praktyką jest poszukiwanie kompleksowych i integralnych rozwiązań, które pozwolą na wykonywanie projektów kuchni, projektów stolarskich a także wizualizacji całościowych wnętrz w jednym programie. To właśnie dążenie do holistycznego podejścia i poszukiwanie rozwiązania, które będzie odpowiedzią na integralne potrzeby użytkowników, zainspirowało producentów oprogramowania do stworzenia oprogramowania KD MAX.

Wielofunkcyjność to cecha, która doskonale opisuje to narzędzie. KD MAX jest uznawany zarówno za program do projektowania wnętrz, jak i program do projektowania mebli, więc przeznaczony jest dla branży architektonicznej, ale także stolarskiej. Oprogramowanie, niezależnie od wybranej specjalizacji, zapewni szybką, sprawną i przede wszystkim profesjonalną drogę do finalizacji procesu pracy. Wiele osób zastanawia się, czy program dla architekta wnętrz i stolarza może zapewnić jakościowe funkcje dla obu dziedzin w równym stopniu. opinie i zadowolenie użytkowników niewątpliwie świadczą o profesjonalnym podejściu producenta. Jednak nie każdemu specjaliście, stojącym przed dokonaniem wyboru, wystarczą oceny nieznajomych konsumentów.

KD MAX to bardzo duże i zupełnie nowe perspektywy dla projektantów. Biblioteki bogate w kształty i tekstury umożliwią dowolne eksperymentowanie ze stylem pomieszczenia, dzięki czemu osiągnięcie optymalnego efektu jest dużo łatwiejsze. Program dla architekta wnętrz to wiele kompleksowych narzędzi, ale również wieczysta licencja, wsparcie techniczne oraz zapewnienie wysokojakościowych wizualizacji. Stolarze przy pomocy oprogramowania mogą puścić wodze fantazji i przeistoczyć swoje nieszablonowe pomysły w realny projekt. Funkcje jak m.in. tworzenie wnęk, klonowanie obiektów czy rozbudowany moduł tworzenia korpusów pozwalają w szybszym tempie stworzyć bardziej profesjonalne projekty. Program do projektowania mebli KD MAX rozwiązanie podnoszące jakość pracy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości możliwe jest przetestowanie wersji demonstracyjnej oprogramowania, która na pewno ułatwi podjęcie decyzji zakupowej.